Acer Veriton X2680G
- €521.00 | 1,018.99лв.
| Марка | Acer |
| Модел | Veriton X2680G |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 11400 up to 4.40GHz 12MB |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Оптично устройство | NO OD |
| Кутия вид | Slim Desktop |
| Доп. инфо | Wi-Fi |
| Количество | 2 |
| SH Компютри | |
| ПАМЕТ | 16 |
| ТВЪРД ДИСК | 256 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i5 |
| ПАМЕТ, ТИП | DDR4 |
| КУТИЯ, ВИД | Slim Desktop |
| СТАТУС | А клас |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)