Arctic Стойка за монитор за стена WALL Mount Monitor W1-3D - AEMNT00032A
- €56.75 | 110.99лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AEMNT00032A |
| СТОЙКА ЗА | 1 Монитор |
| МОНТИРАНЕ НА | Стена |
| ВИД СТОЙКА | Регулируема |
| МАКСИМАЛНО ТЕГЛО | 8 kg |
| МАКСИМАЛЕН ДИАГОНАЛ | 32" |
| VESA СТАНДАРТ | 75 x 100 |
| ВЕРТИКАЛЕН НАКЛОН | +/- 45° |
| ВЪРТЕНЕ НА РАМОТО | 180° |
| ВЪРТЕНЕ НА СТОЙКАТА | 360° |
| ЦВЯТ | Черен |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213700344 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)