Arctic термо паста MX-6 Thermal Compound 4gr with 6pcs MX Cleaner
- €8.34 | 16.31лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACTCP00084A |
| ТИП | Термо-паста |
| ПАСТА КОЛИЧЕСТВО | 4 g |
| ПЛЪТНОСТ | 2.6 g/cm3 |
| ВИСКОЗИТЕТ | 45000 poise |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -50° ~ 150° |
| ЦВЯТ | Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Не провежда електричество Карбонови микрочастици MX Cleaner 6pcs included Срок на годност : 8 години |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213703949 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)