Arctic Термопаста MX-4 Thermal Compound 2019 Edition 20g
- €13.01 | 25.45лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACTCP00001B |
| ТИП | Термо-паста |
| ПАСТА КОЛИЧЕСТВО | 20 g |
| ТОПЛОПРОВОДИМОСТ | 8.5 W/mK |
| ПЛЪТНОСТ | 2.5 g/cm3 |
| ВИСКОЗИТЕТ | 870 poise |
| ЦВЯТ | Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Не провежда електричество Карбонови микрочастици |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213701723 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)