Arctic термо паста MX-6 Thermal Compound 8gr
- €9.98 | 19.52лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACTCP00081A |
| ТИП | Термо-паста |
| ПАСТА КОЛИЧЕСТВО | 8 g |
| ПЛЪТНОСТ | 2.6 g/cm3 |
| ВИСКОЗИТЕТ | 45000 poise |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -50° ~ 150° |
| ЦВЯТ | Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Не провежда електричество Карбонови микрочастици Срок на годност : 8 години |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213703932 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)