Arctic вентилатор Fan 120mm - BioniX P120 PWM PST - Grey/White
- €12.89 | 25.21лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACFAN00167A |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 27 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 200-2100 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Fluid Dynamic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 67.56 CFM / 114.79 m3/h |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.75 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.13 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.56 W |
| НИВО НА ШУМ | 23.9 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ДРУГИ | PST сплитер за включване на втори вентилатор |
| ГАРАНЦИЯ | 120 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213702195 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)