Asrock SL-1000GW, 1000W, 80 Plus GOLD, Fully
ЗАПИТВАНЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Само попълнете 2 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Добави в желани
Добави за сравняване
Наличност: В наличност
Производител: ASROCK
Код на продукта: SL-1000GW
Тип захранване  Захранващ модул
Разположение на захранването  Plug-in-module
Напрежение на входа  AC 100-240 V
Честота на входа  50/60 Hz
Номинален входящ ток  12 A
Максимално изходно захранване  1000 W
Защита на веригата  Пренапрежение
Undervoltage
Над температурата
Над ток
Защита от късо съединение
Over Power
Modular Power Supply  Да
80 Plus Certification  80 Plus Gold
24 пинов конектор  1
4/8-pin +12V Power Connector  2
4 пинов периферен захранващ конектор  3
15 пинов S-ATA конектор  9
6/8-pin PCI Express Connector  3
16-pin PCI Express 5.0 Connector  1
Брой инсталирани вентилатори  1
Вентилатор - диаметър  135 мм
Външен цвят  Бял
Включени аксесоари  Ръководство за употреба
Дълбочина  150 мм
Височина  86 мм
Ширина  150 мм