Aula геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AU75 - Bloomfield Switch [Linear] (English US), Turmeric yellow
- €69.00 | 134.95лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Aula |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AU75-BS-YELLOW |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Bluetooth Wireless Механична Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Aula |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Bloomfield switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 81 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 336.34 x 147.3 x 44.31 mm |
| ЦВЯТ | Жълт |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Wireless tri-mode: BT / 2.4G / Wired Battery Capacity: 4000 mAh Battery life: 22 hours (default lighting effect) Gasket structure Fully hot-swappable keys Suitable for gaming, esports, and office use |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6978080503381 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)