Evercool Вентилатор Fan 120x120x25 Ball Bearing 2000rpm EC12025M12CA
- €4.08 | 7.98лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EC12025M12CA |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 2000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Ball Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 79.14 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.28 A |
| МОЩНОСТ (W) | 3.36 W |
| НИВО НА ШУМ | <36 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 35000 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711158198971 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)