Evercool Вентилатор Fan 60x60x15 EL Bearing (4000 RPM) EC6015M12EA
- €2.92 | 5.71лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EC6015M12EA |
| РАЗМЕР(мм) | 60 x 60 x 15 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 4000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | EL Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 14.28 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.08 A |
| МОЩНОСТ (W) | 0.96 W |
| НИВО НА ШУМ | <29 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 40000 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711158196403 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)