Evercool Вентилатор fan 40x40x15 2 ball bearing 10000rpm - EC4015SH12BA
- €5.16 | 10.09лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EC4015SH12BA |
| РАЗМЕР(мм) | 40 x 40 x 15 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 10000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | 2 Ball Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 8.74 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.26 A |
| МОЩНОСТ (W) | 3.12 W |
| НИВО НА ШУМ | <32 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 50000 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711158199428 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)