Evercool Вентилатор Fan 80x80x20 EL Bearing (2500 RPM) EC8020M12EA
- €3.08 | 6.02лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EC8020M12EA |
| РАЗМЕР(мм) | 80 x 80 x 20 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 2500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | EL Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 29.18 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.13 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.56 W |
| НИВО НА ШУМ | <26 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 40000 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711158196472 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)