Evercool Вентилатор fan 80x80x38 220V 2 ball bearing 2300rpm
- €9.23 | 18.05лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EC8038A2HBL |
| РАЗМЕР(мм) | 80 x 80 x 38 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 2300 RPM |
| ВОЛТАЖ | 220 V AC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | 2 Ball Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 21 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.08 A |
| МОЩНОСТ (W) | 12 W |
| НИВО НА ШУМ | <23 dBA |
| КОНЕКТОР | 2 bare wire |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 50000 |
| ДРУГИ | Aluminum body |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)