Fujitsu Esprimo G558
- €270.00 | 528.07лв.
| Марка | Fujitsu |
| Модел | Esprimo G558 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 9400T 1800MHz 9MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Кутия вид | Desktop Mini |
| Количество | 1 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)