HP ProOne 400 G2
- €158.00 | 309.02лв.
| Марка | HP |
| Модел | ProOne 400 G2 |
| Кутия вид | All-In-One |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 6500T 2500MHz 6MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 128GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Екран размер | 20" |
| Резолюция | 1600x900 WSXGA 16:9 |
| Доп. инфо | Camera Wi-Fi Card Reader |
| Количество | 1 |
| SH All in One Компютри | |
| ПАМЕТ | 8 |
| ТВЪРД ДИСК | 128 |
| ДИСПЛЕЙ | 20 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i5 |
| ПАМЕТ, ТИП | So-Dimm DDR4 |
| СТАТУС | А клас |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)