Intel NUC8CY
- €160.00 | 312.93лв.
| Марка | Intel |
| Модел | NUC8CY |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Процесор честота | 8121U 2200MHz 4MB |
| Памет обем | 4GB |
| Памет тип | LPDDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Кутия вид | Desktop Mini |
| Доп. инфо | Wi-Fi Card Reader |
| Количество | 1 |
| SH Компютри | |
| ПАМЕТ | 4 |
| ТВЪРД ДИСК | 256 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i3 |
| ПАМЕТ, ТИП | LPDDR4 |
| КУТИЯ, ВИД | Desktop Mini |
| СТАТУС | А клас |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)