Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard Shogo 78W - KG956W - Bluetooth 5.0, 2.4G
- €39.30 | 76.86лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-KG956W |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.0 Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Механична Wireless Bluetooth Anti-Ghosting Мултимедийна |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 78 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 354 x 106 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Three connection modes with wired, 2.4G and BT Switch life: 50 million times With 1200mAh battery for long time use Full-keys anti-ghosting 1.6m braided detachable Type-C cable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391935088 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)