Xtrike ME безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard - GK-995W WH - RED switches, BT5.2, 2.4G (English US)
- €26.78 | 52.38лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GK-995W-WH |
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.2 Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Anti-Ghosting Bluetooth Механична Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Red Switches |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.8±0.4mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 45±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 312 x 102 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Full Anti-Ghosting Wired, 2.4G, Bluetooth 5.2 Driver Programmable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391939932 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)