Marvo геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical Keyboard Arma 82 KG936 - 1K, TNT Peach Switches [Linear], (English US)
- €22.90 | 44.79лв.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-KG936 |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Anti-Ghosting Механична Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | TNT |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | TNT Peach |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 2.0±0.5mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 4.0±0.6mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 45±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | ABS |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Double Injection+Laser |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 1 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 82 |
| ПОДСВЕТКА | Rainbow Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 323 x 136 x 36 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Hot-Swappable Switches 82-Key Layout + Scroll Wheel Dynamic Rainbow Backlighting Full-Key Anti-Ghosting Durable Build Enhanced Typing Feel |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391938959 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)