HP ProDesk 400 G6 DM
- €307.00 | 600.44лв.
| Марка | HP |
| Модел | ProDesk 400 G6 DM |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Процесор честота | 10100T up to 3.80GHz 6MB |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Кутия вид | Desktop Mini |
| Количество | 1 |
| SH Компютри | |
| ПАМЕТ | 16 |
| ТВЪРД ДИСК | 256 |
| ПРОЦЕСОР, СЕРИЯ | Intel Core i3 |
| ПАМЕТ, ТИП | So-Dimm DDR4 |
| КУТИЯ, ВИД | Desktop Mini |
| СТАТУС | А клас |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)