Apple Mac mini 8,1 A1993
- €307.00 | 600.44лв.
| Марка | Apple |
| Модел | Mac mini 8,1 A1993 |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Процесор честота | 8100B 3600MHz 6MB |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем | 128GB |
| Storage стандарт | Onboard |
| Кутия вид | Desktop Mini |
| Доп. инфо | Wi-Fi |
| Количество | 2 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)