HP Compaq Elite 8200SFF
- €41.00 | 80.19лв.
| Марка | HP Compaq |
| Модел | Elite 8200SFF |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 2400 3100MHz 6MB |
| Памет обем | 4GB |
| Памет тип | DDR3 |
| Storage обем | 250GB |
| Storage стандарт | SATA |
| Оптично устройство | DVD-RW |
| Кутия вид | Slim Desktop |
| Количество | 1 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)