HP EliteDesk 800 G1 SFF
- €55.00 | 107.57лв.
| Марка | HP |
| Модел | EliteDesk 800 G1 SFF |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 4570 3200MHz 6MB |
| Памет обем | 4GB |
| Памет тип | DDR3 |
| Storage обем | 500GB |
| Storage стандарт | SATA |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Кутия вид | Slim Desktop |
| Количество | 6 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)