HP EliteDesk 800 G6 SFF
- €442.00 | 864.48лв.
| Марка | HP |
| Модел | EliteDesk 800 G6 SFF |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 10500 up to 4.50GHz 12MB |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Оптично устройство | NO OD |
| Кутия вид | Slim Desktop |
| Количество | 3 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)