HP ProDesk 600 G3 SFF
- €184.00 | 359.87лв.
| Марка | HP |
| Модел | ProDesk 600 G3 SFF |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Процесор честота | 7700 3600MHz 8MB |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | DDR4 |
| Storage обем | 256GB |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Кутия вид | Slim Desktop |
| Количество | 1 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)