HP ProBook x360 11 G1 EE Red
- €98.00 | 191.67лв.
| Марка | HP |
| Модел | ProBook x360 11 G1 EE Red |
| Статус | Grade A |
| Процесор | Intel Celeron Dual-Core |
| Процесор честота | N3350 1100MHz 2MB |
| Памет обем | 4GB |
| Памет тип | DDR3L Onboard |
| Storage обем | 64GB |
| Storage стандарт | eMMC |
| Екран размер | 11.6" |
| Резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта | Intel HD Graphics 500 |
| USB | USB 3.1 and USB Type-C |
| Батерия статус | OK |
| Доп. инфо | Camera HDMI Touchscreen |
| Количество | 2 |
Централен офис: Варна ул. “Селиолу” 2В
0886 44 44 55 (на цена според тарифния ви план)